Liverpool pobjeđuje dvije utakmice zaredom, braća McAllister natječu se na istom terenu

ساخت وبلاگ

U drugom kolu skupine Europske lige Liverpool je na Anfieldu dočekao belgijsku momčad United Saint-Girois. Na kraju, Hladenbergovim prvijencem u Liverpool Nogometni Dres i golom Jote, Liverpool je na domaćem terenu svladao protivnika s 2:0 i dobio dvije uzastopne pobjede u skupini. U ovoj igri je bila rijetka scena. Veznjak momčadi Alex McAllister uveo je u dvoboj sa svojim bratom Kevinom McAllisterom.
Ovog ljeta Kevin McAllister pridružio se San Giros Unitedu iz Argentine. Igrom slučaja, protivnik Liverpoola u grupnoj fazi ove sezone bio je Saint-Giroir United, pa su se braća McAllister imala priliku susresti u Europskoj ligi. U ovoj utakmici Red Army McAllister nije startao, već je ušao kao zamjena u drugom poluvremenu, dok je njegov brat Kevin startao i odigrao 86 minuta.
Nakon utakmice dvojica braće zajedno su intervjuirali medije, a doznaje se da je i njihov otac došao gledati utakmicu. Ova igra svjedočila je slavi i uspjesima cijele obitelji McAllister. Braća McAllister nosila su Nogometni Dresovi svojih momčadi i marljivo radila za momčad. Mnogi obožavatelji čak su rekli da se raduju što će se braća ponovno natjecati zajedno u budućim igrama kako bi prikazali još uzbudljiviji dvoboj!

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Liverpool Nogometni Dres,Nogometni Dresovi, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 63 تاريخ : شنبه 15 مهر 1402 ساعت: 0:43