Premierligaški suci ponovno izazivaju velike kontroverze

U 14. kolu sezone Premier lige 2023-24, Manchester City će se suočiti s Tottenham Hotspurom kod kuće. Iako su dvije momčadi tijekom utakmice vodile ofenzivnu bitku i postigle prekrasan rezultat od 3-3, protagonist ove utakmice nije bio niti jedan igrač u Manchester City Nogometni Dres, niti igrači Tottenhama koji igraju u gostima. U ovoj utakmici prvoligaški sudac ponovno je postao najveći protagonist u utjecanju na ishod utakmice.
Prije početka ove utakmice Manchester City je doživio dva uzastopna remija u prvenstvu, dok je Tottenham doživio tri uzastopna poraza. Obje momčadi se nadaju pobjedi u ovoj utakmici kako bi promijenile trenutnu situaciju. Son Heung-min, u Tottenham Hotspur Dres Sa Vlastitim Imenom i s kapetanskom trakom, otvorio je gol za momčad u 6. minuti utakmice, ali je potom zabio autogol. Alvarez je potom asistirao Fodenu za pogodak, a Manchester City je na poluvremenu vodio 2-1. U drugom poluvremenu Son Heung-min je udarcem iz daljine asistirao Rosselsu za izjednačenje rezultata. Harland je pomogao Grealishu da ponovno preuzme vodstvo. U 90. minuti Kuluševski je pogodio glavom i Tottenham je ponovno poravnao na 3-3. Može se reći da je ovo bila prekrasna prvoligaška ofenzivna bitka, ali nisam očekivao da će u završnoj fazi utakmice premijerligaški sudac opet postati posljednji protagonist utakmice.
U 94. minuti utakmice dogodila se najkontroverznija scena. Nakon što je Haaland fauliran, ustao je i dodao dugu loptu. Sudac je pokazao da se igra nastavi. Potom je Grealish postigao jedan gol, no sudac je odmah prekinuo utakmicu i dosudio Tottenhamu prekršaj nad Haalandom... I ovaj jedanaesterac odmah je izazvao nezadovoljstvo igrača i navijača Manchester Cityja. Čini se da se ovakve stvari posljednjih sezona često događaju, a ljudi ponekad ne mogu ni razaznati ima li prvoligaški sudac konkretan zadatak ili je nedovoljno radno sposoban.

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Manchester City Nogometni Dres,Tottenham Hotspur Dres Sa Vlastitim Imenom, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 27 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1402 ساعت: 7:26