Manchester City 3-1 Villa

U 23. kolu Premier lige Manchester City je na domaćem terenu igrao protiv Ville. Golovima Rodrija, Gundogana i Mahreza Manchester City je poveo s tri pogotka u prvom poluvremenu. Nakon što Arsenal nije uspio pobijediti dva kola zaredom, Manchester City je napokon iskoristio ovu priliku. Ovaj tjedan Manchester City ulazi u bitku s Arsenalom za prvo mjesto. Ako Manchester City može pobijediti, može privremeno biti na vrhu poretka uz još jednu utakmicu.
Manchester City, koji je nedavno bio duboko upleten u financijske slučajeve, pokazao je nevjerojatnu borbenu snagu. Samo 4 minute igre, Rodri, u Manchester City Dres Sa Vlastitim Imenom s brojem 16, zabio je glavom i zabio. Rand je asistirao Gundoganu za pogodak. Prije poluvremena Mahrez je postigao još jedan pogodak iz kaznenog udarca i Manchester City je poveo 3:0. U drugom poluvremenu Guardiola je zamijenio Haalanda kada je rezultat bio veći. Razlog je bila ozlijeđena desna noga. Uostalom, bila je još utakmica protiv vrhunskog Arsenala.
U utakmici protiv Manchester Cityja Martineza u Aston Villa Dresovi Kompleti ispitivali su brojni navijači. Iako je Martinez vratar momčadi prvaka Svjetskog prvenstva, nogomet nije sport za jednu osobu. Sudeći po obrambenoj igri momčadi, Martinez je također potpuno nemoćan. Bez njegove izvanredne igre možda rezultat ne bi bio 3-1.
.

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Manchester City Dres Sa Vlastitim Imenom,Aston Villa Dresovi Kompleti, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 89 تاريخ : دوشنبه 24 بهمن 1401 ساعت: 20:54