Čekanje 33 godine na početak trećeg prvenstva Serie A

Nakon 33 godine, Napulj je konačno prekinuo dugo čekanje na naslov prvaka Serie A! Noseći plave Nogometni Dres, navijači Napulja koji su pratili ekspediciju momčadi formirali su plavi ocean na stadionu Friuli. Sa suzama u očima dočekali su trofej koji su čekali 33 godine. Ove posebne noći raskošan vatromet orio se s južne obale Italije, a cijeli je grad bio ispunjen radošću.
U 33. kolu Serie A Napulj je u gostima izazvao Udinese. Uz još jedan bod u ovoj utakmici, Naples će osvojiti prvenstvo Serie A 5 kola prije roka. Udinese je zabio na početku prvog poluvremena, ali Napulj nije imao puno prilika sve do 52. minute drugog poluvremena, kada je Napulj dobio udarac iz kuta, a Osmeen u SSC Napoli Dresovi Kompleti dopunskim udarcem zabio za izjednačenje. Kada je utakmica završila i rezultat bio fiksiran na 1-1, uzbuđeni navijači Naplesa preplavili su stadion, šaljući najtoplije klice svojim herojima.
Ovu sezonu možemo nazvati Maradoninom. Prije 36 godina Maradona je odveo Argentinu na Svjetsko prvenstvo. 36 godina kasnije, Pampas Eagles ponovno su osvojili Hercules Cup. Prije 36 godina, Maradona je vodio Napulj da osvoji prvo prvenstvo Serie A u povijesti momčadi. 36 godina kasnije, Napulj je prekinuo 33-godišnje čekanje da osvoji treći naslov prvaka Serie A. Čestitke Napulju!

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Nogometni Dres,SSC Napoli Dresovi Kompleti, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 64 تاريخ : جمعه 15 ارديبهشت 1402 ساعت: 23:09