Inter Milano u gostima 2-0 Benfica

Milanski Inter i Benfica plasirali su se u prvo kolo četvrtfinala Lige prvaka. Inter iz Milana, koji nije pobijedio više od mjesec dana, izborio je važnu pobjedu 2-0 u trenutku kada nije bio optimističan.
Benfica je krenula u aktivan napad u uvodnoj fazi, a Florentino, koji je nosio Benfica Nogometni Dres s brojem 61, promašio je šut iz daljine. Nakon toga, Interov vratar Onana sjajno je obranio nakon voleja Rafe Silve. Zbog proaktivnog napada Benfice, momčad Serie A koja je dobra u obrani nije dala šansu protivniku, a dvije strane su u svlačionici upisale 0-0.
Inter Milano je sjajno krenuo u 51. minuti drugog poluvremena. Bastoni, u Inter Milan Dres Sa Vlastitim Imenom s brojem 95, asistirao je Barelli udarcem glavom za izlazak iz mrtve točke. Ovaj pogodak potpuno je poremetio ofenzivu Benfice, te su dvije strane zapale u pat poziciju. U posljednjem trenutku utakmice Joao Mario je napravio jedanaesterac rukom, a Lukaku realizirao jedanaesterac i popravio rezultat na 2:0. S obzirom da su dvije strane izjednačene, rezultat prve utakmice 2-0 je velika prednost za Inter Milano, a Inter Milano će imati velike nade da će se vratiti u polufinale Lige prvaka.

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Benfica Nogometni Dres,Inter Milan Dres Sa Vlastitim Imenom, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 69 تاريخ : چهارشنبه 23 فروردين 1402 ساعت: 22:26