Napulj 0-4 AC Milan

ساخت وبلاگ

0-4, fijasko iznad svačijih očekivanja! Naples je ove sezone daleko ispred na ljestvici Serie A i samo je pitanje vremena kada će osvojiti prvenstvo. A AC Milan još mora napoo raditi za europske stolice. U odsustvu najboljeg strijelca Naplesa Osmeena, AC Milan, koji ima jaku želju za pobjedom, ostvario je fantastičnu pobjedu učinkovitim napadačkim i obrambenim tranzicijama.
U ovoj utakmici Osmeen zbog ozljede nije mogao nastupiti u SSC Napoli Nogometni Dres. Kao odgovor na izostanak napuljske jezgre, Milan je rano ušao u stanje, te golovima Lea i Diasa u prvom poluvremenu poveo samo 2 pogotka. Nakon ulaska u drugo poluvrijeme, s dva pogotka zaostatka, Napulj je, iako je imao prednost na terenu, bio vrlo neučinkovit u stvaranju prijetnji. A Milan, koji vodi s dva pogotka razlike, konstantno je potiskivao protivnika u momentu, a svi ofenzivci su na mreži. Leo je zabio dva puta, a pogodak za momčad postigao je i Salle Markles, koji je s klupe ušao u AC Milan Dresovi Kompleti s brojem 56. Pobjeda u ovoj utakmici također je dovela AC Milan u prva 4 na ljestvici.
Deset dana kasnije Milan i Napulj ponovno će se sastati u četvrtfinalu Lige prvaka. Pobjeda u ovoj utakmici dat će Rossonerima puno samopouzdanja. Je li moguće da ponovno poraze Napulj i prođu u top 4 Lige prvaka?

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : SSC Napoli Nogometni Dres,AC Milan Dresovi Kompleti, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 76 تاريخ : دوشنبه 14 فروردين 1402 ساعت: 23:38