Manchester United je pobijedio Barcelonu rezultatom 2-1

Ovo je utakmica koja je uzbudljiva kao i eliminacija Lige prvaka. I Manchester United i Barcelona su u posljednje vrijeme u izvrsnoj formi, a tako jaka utakmica privukla je entuzijastičnu pozoost nebrojenih navijača. Prije tjedan dana ove su nam dvije momčadi donijele izuzetno uzbudljivu utakmicu, no rezultat je bio izjednačen 2-2. U drugom kolu Manchester United ponovno je na domaćem terenu dočekao Barcelonu. Na kraju je Manchester United kod kuće pobijedio Barcelonu s 2-1 i prošao u osminu finala.
Crveno-plavi tim predvođen Lewandowskim i crveni Nogometni Dres predvođen Rashfordom krenuli su u žestoku bitku. Dvije strane su igrale ravnopravno. Što se tiče posjeda lopte i organizacije, Barcelona je i dalje u prednosti, ali je Manchester United, koji ima prednost domaćeg terena, jači u napadu. Nakon što je Lewandowski izveo penal, igrači Manchester Uniteda krenuli su u silovitiju kontru. Međutim, s izjednačenim napadima i obranom na obje strane, utakmica je pala u stanje tjeskobe. Do 47. minute pogodak Frienda izjednačio je rezultat za Manchester United. Kad sam mislio da će utakmica opet završiti remijem, Ten Hag je napravio taktičke prilagodbe. U 73. minuti utakmice Anthony, koji je ušao s klupe, postigao je pobjednički pogodak i pomogao Manchester Unitedu da svlada Barcelonu rezultatom 2-1 i plasira se među 16 najboljih. još jednom da je dostojan ovog Manchester United Nogometni Dres.
Ten Hag je uspješno doveo momčad u najbolje stanje. Za Manchester United, pobjeda u ovoj utakmici dodatno je poboljšala moral i samopouzdanje igrača. Za Barcelonu bi gubitak ove utakmice mogao omogućiti da se preispitaju i naprave prilagodbe. Nadamo se da ćemo u budućnosti vidjeti uzbudljivije dvoboje na drugim natjecanjima.

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Nogometni Dres,Manchester United Nogometni Dres, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 97 تاريخ : جمعه 5 اسفند 1401 ساعت: 16:23