Argentina je pobijedila Paragvaj 1-0 u kvalifikacijskoj utakmici za Svjetsko prvenstvo

U trećem kolu južnoameričke grupne faze pretkola Svjetskog prvenstva Argentina je kod kuće odmjerila Paragvaj. Igrači prvaka Svjetskog prvenstva u Dresovi Argentina Reprezentacije s tri zvjezdice pokazali su snažnu napadačku moć. Na kraju, uz asistenciju De Paula za Otamendijev gol, Argentina je kod kuće svladala Paragvaj 1-0 i upisala tri uzastopne pobjede i skupila 9 bodova. Dosegao se na vrh preliminaog poretka južnoameričkog Svjetskog kupa.
Tek u 3. minuti utakmice golom Otamendija Argentina je povela 1:0. Iako Messi nije nastupio u prvoj postavi, argentinski su se igrači jako dobro pokazali i u napadu i u obrani. Lautaro i Alvarez startali su u isto vrijeme. Nažalost, Lautaro je propustio mnogo prilika za postizanje pogotka i nije uspio prekinuti rezultatsku sušu reprezentacije od 12 utakmica. Njegov nastup natjerao je mnoge navijače da se zapitaju jesu li Lautaro u dresu reprezentacije i Lautaro u Inter Milan Dresovi Kompleti ista osoba? Messi je u drugom poluvremenu ušao kao zamjena, ali nije imao sreće. Udarac iz kuta pogodio je gredu, a slobodni udarac pogodio je vratnicu. Na kraju je Argentina kod kuće svladala Paragvaj rezultatom 1-0.
U ovoj utakmici Argentina je imala apsolutnu prednost sa 75% posjeda lopte i kreirala 14 udaraca, dok je Paragvaj imao samo 4 udarca. Vrijedi spomenuti da je vratar Martinez zadržao praznu mrežu za reprezentaciju otkad je primio gol u prošlogodišnjem finalu Svjetskog prvenstva, postavivši rekord za najdužu praznu mrežu u povijesti tima. Iako je Argentina postigla samo jedan gol, iz utakmice se vidi da su argentinski reprezentativci u dresu s tri zvjezdice puni samopouzdanja. Radujemo se njihovom nastavku nastupa u sljedećim utakmicama.

Hrvatska Dresovi...
ما را در سایت Hrvatska Dresovi دنبال می کنید

برچسب : Dresovi Argentina Reprezentacije,Inter Milan Dresovi Kompleti, نویسنده : laaaaaaa jeftindres بازدید : 59 تاريخ : شنبه 22 مهر 1402 ساعت: 0:07